Search
- From €4,29Unit price€21,45 /kg
Olive oil Reserva, Virgin Extra / Gallo / Azeite reserva virgem extra, 750ml
€12,99Unit price€17,32 /LHeather honey with royal jelly / serramel / Mel com geleia real, 300g
€8,65Unit price€28,83 /kgCocoa nibs, raw / Pedaços de cacau cru, 250g
€15,95Unit price€63,80 /kgWhite wine vinegar / Gallo / Vinagre de vinho branco, 250ml
€2,65Unit price€10,60 /LOlive paste with tomato & herbs from Provence / Pasta de azeitonas verdes provençal, 100g
€3,95Unit price€39,50 /kg- From €35,00Unit price
Corn kernels roasted with salt / Milho frito supremo com sal, 200g
€3,25Unit price€16,25 /kgPeanut Brittle / Crocante de amendoim
From €2,45Unit price€9,80 /kgStuffed Squid Tentacles / Pitéu / Lulas recheadas, 115g
€4,35Unit price€36,25 /kgCod Paté / Manná / Paté de bacalhau, 4x22g
€3,99Unit price€45,34 /kg- €0,99Unit price
Light sesame, peeled / Sementes de sésamo claro, descascado
From €1,99Unit price€19,90 /kgSliced cheese Ilha Branca Azores / Milhafre dos Açores / Queijo ilha branca fatiado, 180g
Very low stock (3 units)€3,45Unit price€19,17 /kgChili Jalapeño green, ground / Pimenta Jalapeño verde em pó, 100g
€6,75Unit price€67,50 /kg
