Offers
View all-
Walnut kernels large, half / Nozes grandes, metades
€9,95€12,95Unit price€19,90 /kg -
Large walnuts, whole, in the shell / Nozes grandes com casca, 500g
€5,45€5,95Unit price€10,90 /kg -
Walnut kernels broken / Nozes partidas, 500g
€8,45€8,95Unit price€16,90 /kg -
Trail mix / Mix nozes e passesas
From €3,45€3,95Unit price€17,25 /kg -
Flower Bomb - Summer Flower Seeds / Bola de sementes flores de verão, organic, unidade
Very low stock (2 units)€4,95€5,25Unit price -
Ground green pepper / Pimenta verde em pó, 100g
€4,95€5,95Unit price€49,50 /kg -
Hand-cut Black Pig Ham / Varanegra / Presunto de porco preto campo, 60g
€8,95€9,95Unit price€149,17 /kg -
Dark chocolate mango & passion fruit / Chocolate negro manga e maracujá, 120g
€3,99€4,49Unit price€33,25 /kg