Search
Olive oil organic, virgin extra / Oliveira da Serra / Azeite organic, virgin extra, 500ml
€11,95Unit price€23,90 /L- Low stock (5 units)€2,50Unit price
Chili Jalapeño Chipotle red, ground / Pimenta Jalapeño Chipotle em pó, 100g
€6,75Unit price€67,50 /kgMicrofiber cloth yellow 40x60cm / Yellow microfiber cloth, unit
Low stock (4 units)€2,50Unit priceCayenne pepper, chili, ground / Pimenta de caiena, malagueta, moída, 50g
€3,45Unit price€69,00 /kg- From €4,95Unit price
White wine Signature / Mocho Galego / Vinho branco, signature, 750ml
€13,95Unit price€18,60 /LOregano Flowers from the Algarve / Flores de orégãos Algarve
€3,25Unit price€162,50 /kgBasil Lemon Seeds / Sementes de manjericão limão, organic, unidade
€1,99Unit priceRed wine vinegar / Gallo / Vinagre de vinho tinto, 250ml
€2,65Unit price€10,60 /LCoffee espresso whole bean / Delta / Café, Lote chávena, size 250g
€5,39Unit price€21,56 /kgDried beans, white quail beans / Feijão frade seco, 500g
€2,99Unit price€5,98 /kgOrange Blossom scented candle / Vela Orange Blossom, 200g
€25,00Unit priceRed wine Premium / Cancellus / Vinho tinto premium, 750ml
€9,95Unit price€13,27 /LCoarse sea salt, bulk pack 3 x 5 kg
€28,50€38,70Unit price€1,90 /kgTea tree oil toothpaste with neem / Dessert Essence / Pasta de dentes com tea tree oil e neem, 176g
€12,45Unit price€70,74 /kg
