Search
Fire extremely hot gourmet sauce / Piri-Piri & Co / Fogo molho picante, 50ml
€4,95Unit price€99,00 /L- €6,45Unit price
- €5,59Unit price
Passion fruit passion fruit / passion fruit approx. 500g
€6,95Unit price€13,90 /kgDragon fruit, Pitahaya / Pitaia fresca, unidade
From €2,80Unit price€14,00 /kgStrawberries, sun-dried / Morangos secos, 100g
€4,85Unit price€48,50 /kgDried fig honey drops / Figos secos pingo de mel, 500g
€8,95Unit price€17,90 /kgPack of 5 gourmet spice sauces / Piri-Piri & Co / Pack de 5 molhos, 5x50ml
Very low stock (1 unit)€19,90Unit price€79,60 /L- €5,95Unit price
Prickly pears / Figo de cacto, 500g
€4,99Unit price€9,98 /kgPure orange juice without preservatives / Sumo de laranja, 5 L
€19,95Unit price€3,99 /LOlive green Manzanilla with stone / Azeitona manzanilla com caroço, 500g
€8,45Unit price€16,90 /kg
