Search
Truffle Olive Oil / Gallo / Azeite trufa, 250ml
€7,95Unit price€31,80 /LHibiscus flowers cut / Flores de hibísco cortadas
From €3,49Unit price€34,90 /kgCinnamon bark Ceylon ground / Canela ceylon em pó
From €4,95Unit price€49,50 /kgWild garlic miracle spice mixture / Mistura de especiarias de alho selvagem
From €5,95Unit price€59,50 /kgCayenne pepper, ground chili / Pimenta de caiena, malagueta em pó
From €3,95Unit price€39,50 /kgOlive oil organic, virgin extra / Oliveira da Serra / Azeite organic, virgin extra, 500ml
€11,95Unit price€23,90 /L- Low stock (5 units)€2,50Unit price
Chili Jalapeño Chipotle red, ground / Pimenta Jalapeño Chipotle em pó, 100g
€6,75Unit price€67,50 /kgMicrofiber cloth yellow 40x60cm / Yellow microfiber cloth, unit
Low stock (4 units)€2,50Unit priceCayenne pepper, chili, ground / Pimenta de caiena, malagueta, moída, 50g
€3,45Unit price€69,00 /kg- From €4,95Unit price
White wine Signature / Mocho Galego / Vinho branco, signature, 750ml
€13,95Unit price€18,60 /LOregano Flowers from the Algarve / Flores de orégãos Algarve
€3,25Unit price€162,50 /kgBasil Lemon Seeds / Sementes de manjericão limão, organic, unidade
€1,99Unit priceRed wine vinegar / Gallo / Vinagre de vinho tinto, 250ml
€2,65Unit price€10,60 /LCoffee espresso whole bean / Delta / Café, Lote chávena, size 250g
€5,39Unit price€21,56 /kg
