Search
Sweet fennel, green, whole, / Funcho doce verde sementes, 50g
Low stock (4 units)€2,25Unit price€45,00 /kgDate syrup organic / Xarope de tâmaras, 250g
€5,99Unit price€23,96 /kgRed wine vinegar, aged 6 months / Herdade do Esporão / Vinagre de vinho tinto, 250ml
€4,95Unit price€19,80 /LTagetes Flower Seeds / Sementes de cravo-túnico, organic, unidade
€1,99Unit priceGround coffee, COLUMBIA / Delta / Café moído, Colombia, 220g
€5,39Unit price€24,50 /kgWhite chocolate lemon & coconut / Chocolate branco limão e coco, 120g
€4,49Unit price€37,42 /kgTurron Crunchy 4er-Set El Almendro 4x20g
€3,52€3,96Unit price€44,00 /kgBlack tea Pu Erh Yunnan / Chá preto Pu Erh Yunnan, 100g
€5,95Unit price€59,50 /kgStrawberry Tree Brandy / Medronho Castelo Silves 700ml
€31,90Unit price€45,57 /LWhole coriander / Coentros em grão
€2,95Unit price€29,50 /kg- €2,35Unit price€19,58 /kg
Jumbo squid tentacles in American sauce / Manná / Pota em molho american, 120g
€3,75Unit price€31,25 /kgSchokokugeln Haselnuss / Delaviuda / Bonbons de avela, 150g
€4,49Unit price€29,93 /kgGalangal root ground / Galanga em pó, 100g
€4,65Unit price€46,50 /kg
