Search
Olive oil Virgin Extra / Malhadinha / Azeite extra virgem, 250ml
€7,99Unit price€31,96 /LChili dried in threads / Malagueta seca, em fios, 40g
€3,25Unit price€81,25 /kgBlack sesame, unpeeled / Sementes de sésamo pretos com casca
From €1,99Unit price€19,90 /kgGourmet sea salt / Flor de sal, 1 kg
€17,95Unit priceSchokokugeln 3er-Set – Karamell, Haselnuss & Milchschokolade ohne Zucker
€11,99€13,47Unit price€26,64 /kgSardines in tomato / Ramirez / Sardinhas em tomate, 125g
€2,45Unit price€19,60 /kg- From €3,85Unit price€19,25 /kg
Vegetable mix classic / Mistura legumes classico, 200g
€6,25Unit price€31,25 /kgRucola ruca seeds / Sementes de rúcula ruca, organic, unidade
€1,99Unit priceHot pepper ground / Páprica picante em pó
From €4,95Unit price€49,50 /kgCumin, Cumin, whole / Sementes de cominho inteiro, 100g
€4,95Unit price€49,50 /kgPepper Tellicherry whole / Pimenta tellicherry em grão
From €2,75Unit price€55,00 /kgTypes of honey in a tasting glass / Apicortes / Conjunto de mel, 3x150g
€12,45Unit price€27,67 /kgAlmond liqueur with chocolate / Amarguinha / Licor de chocolare com amendoa, 700ml
€13,35Unit price€19,07 /L
