Search
Wild herb honey / Quinta do Freixo / Mel, 480g
€8,95Unit price€18,65 /kgGreen tomato fruit spread / Quinta do Freixo / Doce de tomate verde, 265g
€5,99Unit price€22,60 /kgWhite wine Regional Alentejano / Vinha da Coutada Velha / Vinho branco, 750ml
€9,95Unit price€13,27 /LCod in Extra Olive Oil & Garlic / Ramirez / Bacalhau em azeite com alho, 120g
€4,75Unit price€39,58 /kgCheese Board Azores 4 Ripening Stages / Tábua de curas queijos São Jorge, 240g
Low stock (4 units)€7,49Unit price€31,21 /kg- €2,95Unit price€5,90 /kg
- €12,99Unit price€162,38 /kg
Green peppers grilled & pickled / Campo Rico / Pimentos verdes assados, 500g
€3,75Unit price€7,50 /kg- From €2,75Unit price€13,75 /kg
Cinnamon bark ground Burmannii / Canela moída Cinnamomum burmannii
From €3,95Unit price€39,50 /kgGinger pieces, mild, icing powder / Gengibre em pedaços, suave, icing powder
From €3,85Unit price€19,25 /kgPeeled hemp seeds / Sementes de cânhamo descascado
From €4,95Unit price€19,80 /kgRosé Wine / Guarda Rios / Vinho rosé, 750ml
€8,95Unit price€11,93 /LFitness Power Tea with Guarana / Mistura de chá fitness com guaraná, 150g
€4,95Unit price€33,00 /kg
